Padangos – Kaip rasti pigiausias padangas internetu

Vidutiniame automobilyje yra apie 20 skirtingų tipų padangų, kurios apima viską – nuo vairo mechanizmo ir pakabos iki varančiųjų ašių, stabdžių ir transmisijos. Net tokiam mažam dalykui kaip akceleratoriaus pedalas reikia atskiros padangos! Kadangi automobilį sudaro tiek daug skirtingų padangų, nenuostabu, kad jos yra viena brangiausių automobilio dalių. Juk vien už padangas galite tikėtis sumokėti kelis tūkstančius dolerių! Deja, nedaug ką galite padaryti, kad sumažintumėte naujų padangų pirkimo išlaidas, išskyrus tai, kad apsipirktumėte ir įsitikintumėte, kad gaunate geriausią pasiūlymą. Tačiau, jūsų laimei, mes esame čia, kad jums padėtume! Šiame straipsnyje apžvelgsime visas skirtingas vietas, kuriose galite rasti pigių padangų internetu. “Naujas žiemines padangas renkasi tik kas trečias vairuotojas: daugumai gerai ir naudotos

Kokios yra pigiausios padangos Kaune?

Nėra būdo tai tiksliai nustatyti. Žieminės Padangos kaina priklauso nuo daugelio veiksnių, pavyzdžiui, konstrukcijos, kokybės ir gamintojo. Kai perkate naują padangų komplektą, kainai įtakos turės tokie dalykai kaip padangų tipas, dydis, prekės ženklas ir padangų šaltinis. Deja, nėra galimybės sužinoti, kiek kainuos padangų komplektas, kol nepradėsite jų pirkti. Tačiau yra daug įvairių būdų, kaip rasti pigių padangų internete. Toliau aptarsime šias galimybes.

Pigių padangų paieška internete

Ieškant pigių padangų internetu svarbiausia apsipirkti ir pasidomėti rinka. Kaip ir pirkdami bet ką internetu, turite būti atsargūs, kad pirktumėte iš teisėto pardavėjo. Kainų palyginimo svetainėse, pavyzdžiui, GoCompare, PriceSpy ir GrogGrog, galite palyginti skirtingų gamintojų ir tipų padangas, taip padėdami rasti geriausią pasiūlymą konkrečiam automobiliui. Šiose svetainėse taip pat sužinosite, ar padanga tinka jūsų automobiliui. Nors šiose svetainėse patogu palyginti kainas ir rasti gerą pasiūlymą, svarbu atminti, kad jos iš tikrųjų neparduoda jums padangų. Vietoj to jos tiesiogiai sujungia jus su pardavėjais. Be to, turėtumėte būti atsargūs bet kurioje svetainėje, kurioje įvedate savo asmeninius duomenis. Norėsite įsitikinti, kad nespaudžiate jokių įtartinų nuorodų ir nesisiunčiate jokios neaiškios programinės įrangos. Padanga „Made in USSR“ ant mašinos su Z: ženklas, kad rusai tuština sandėlius?

Padangų pardavėjai internetu

Radę geriausią kainą, turėtumėte stengtis pirkti padangas tiesiogiai iš gamintojo, o ne iš platintojo. Taip yra todėl, kad padangų pardavėjai didžiąją dalį pelno gauna iš padangų montavimo ir aptarnavimo, o ne iš pačių padangų kainos. Taigi, jei padangas pirksite tiesiai iš gamintojo, galėsite sutaupyti kelis šimtus dolerių. Australijoje dauguma padangų yra iš Japonijos arba Kinijos. Deja, dauguma iš Kinijos importuojamų padangų neatitinka tokių pat kokybės standartų kaip japoniškų prekių ženklų padangos kaune. Norėsite įsitikinti, kad vengsite svetainių, kuriose parduodamos kiniškos vasarinės padangos. Tai pigiausi variantai, tačiau jie garsėja nekokybiška konstrukcija. Kita vertus, geros kokybės padangos iš Japonijos yra vienos geriausių pasaulyje. Deja, padangos iš Japonijos yra brangesnės nei kiniškos padangos. Tačiau jos taip pat yra daug kokybiškesnės ir tarnaus daug ilgiau.

Atstatymas ir pakartotinis montavimas

Permontuojant padangas jos visiškai išardomos, pašalinami visi pažeidimai ir vėl sumontuojamos su naujomis dalimis. Atstatymas dažnai būna pigesnis nei naujų padangų pirkimas. Tačiau tai taip pat sutrumpina padangų tarnavimo laiką iki 25 %. Daugeliu atvejų padangas rekomenduojama atstatyti tik tuo atveju, jei tikrai negalite sau leisti pirkti naujų padangų. Permontavimas – tai procesas, kurio metu iš automobilio išimamos senos padangos klaipėda  ir pakeičiamos naujomis. Permontavimas yra geriausias pasirinkimas, jei jūsų padangos sugadintos nepataisomai ir jų neįmanoma sutaisyti. Tačiau kartais jis gali būti brangesnis nei naujų padangų pirkimas.

Importas iš užsienio

Iš užsienio importuotos padangos šiauliuose – tai naudotos padangos, importuotos į Australiją. Nors importas yra puikus būdas sutaupyti pinigų, jis taip pat susijęs su tam tikra rizika. Pirmoji didelė problema, susijusi su importu, yra ta, kad jis nėra reguliuojamas. Tai reiškia, kad negalima žinoti, ar jas saugu naudoti. Be to, importuojamus produktus neįtikėtinai sunku atsekti, jei jie sukelia saugos problemų. Michelin Norint važinėti Australijos keliais, padangos turi būti tinkamos naudoti kelyje, saugios ir su tinkamu protektoriaus kiekiu. Šiuos dalykus galite patikrinti pažvelgę į padangos šoninę sienelę. Importuotos padangos nėra tinkamos naudoti keliuose, todėl jų negalima naudoti Australijoje. Tačiau jas vis tiek galite įsigyti kaip atsargines.

Naudotos padangos

Naudotos padangos pagal automobilį – tai pigios padangos panevėžyje, dažnai perkamos automobilių išpardavimuose. Deja, negalite tiksliai žinoti, ar padangą saugu naudoti. Yra priežastis, kodėl ankstesnis savininkas norėjo jos atsikratyti. Yra kelios skirtingos naudotų padangų rūšys. Restauruota padanga – tai padanga, kuri buvo išardyta ir atnaujinta nauju protektoriumi. Jos yra brangesnės už naujas padangas ir tarnauja tik apie 30 000 km. Restauruotas padangas kartais naudoja dideli sunkvežimiai, nes jos yra daug pigesnės už naujas padangas. Restauruota padanga turi naują gumos sluoksnį išorėje. Šio tipo naudotos padangos kartais rekomenduojamos senesniems automobiliams, kuriuos sunku subalansuoti, nes jie yra sunkesni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *